شرکت کنتی‌نِنتال اِی جی با مسئولیت محدود

کنتینِنتال برای حمل و نقل مردم و کالاهای آن‌ها، تکنولوژی‌های هوشمندانه‌‌ای را توسعه می‌دهد و به عنوان یک همراه قابل اعتماد، تأمین‌کننده‌ی بین‌المللی خودروسازان، تولیدکننده‌ی تایر و شریک تجاری، راه‌حل‌هایی مناسب، ایمن، راحت، منحصر به‌فرد و مقرون به‌صرفه‌ای را ارائه می‌کند. این شرکت با پنج بخش: شاسی و ایمنی، داخل اتاق، نیروی محرکه (POWERTRAIN)، تایر و کنتی‌تِک حدود 200.000 نفر را در 55 کشور در استخدام دارد.

بخش کنتی‌تِک در بین تولیدکنندگان محصولات فنی الستومر پیشرو به شمار می‌آید و در صنعت پلاستیک و لاستیک، یک متخصص است. این شرکت حدود 40،000 نیروی کار را در 37 کشور دنیا در استخدام دارد.

چرا کنتی ننتال؟

در بخش بازار صنعت، ما نوآوری‌های زیادی در تولید تسمه‌های انتقال نیرو داشته‌ایم و در بخش خطوط تولید کارخانجات بر اساس شاخصه‌های فنی مدنظر مشتریان، راه‌حل‌هایی را برای سیستم حرکتی تسمه طراحی و اجرا می‌کنیم. تکنولوژی تست و آزمایش ما که بر محور کاربرد استوار است، حامی روند توسعه‌ی محصولات ما و باعث حفظ منابع و محیط‌ زیست است.

بر اساس نیازهای صنعت، ما عوامل کارکرد اقتصادی و زیست‌محیطی مدنظر بازار را در مورد تسمه‌های V  شکل، شیاری و تایم به کار گرفته‌ایم تا بتوانیم کارکرد، طراحی فنی، ایمنی و راحتی را تا حداکثر کیفیت ممکن ارتقا دهیم.

ما از نیروی حاصل از همدلی و تشریک مساعی موجود در شرکت استفاده می‌کنیم تا بتوانیم راه‌حل‌هایی راهبردی را با استفاده از تکنولوژی پیچیده‌ی مواد و طراحی به دست آوریم و میدان دید وسیعی را برای تولیدکنندگان ماشین‌آلات و دستگاه‌ها باز کنیم.

وجود 18،000 تسمه با نوع و اندازه‌ها‌ی مختلف، سازمان‌های فروش کارا و شرکای توزیع‌کننده در سطح جهان که ما سال‌های طولانی با آنها همکاری داشته‌ایم، خود دلیلی کافی است که نشان می‌دهد شرکت کنتی‌تِک چگونه محصولات مورد درخواست مشتریان را بر اساس همکاری‌های دوجانبه برای آنها ارسال می‌کند.

مراکز تحقیق و توسعه، تست، آزمایش و تولید ما با داشتن استانداردهای DIN EN ISO 9001،14001  وISO/TS 16949، در بسیاری از مناطق دنیا در حال فعالیت می‌باشند.