معرفی

شرکت پیروز محصولات مقرون به صرفه‌ی خود را با برند یانگ سان به بازار مصرف ارائه می‌نماید. محصولات این برند که تولید دو کشور آسیایی می‌باشد، شامل تسمه‌های روکش‌دار ساده و شیاری، تولید کشور اندونزی و تسمه‌ی دنده‌ای، تولید کره‌ی جنوبی است.

یانگ‌سان در طول ۱۶ سال فعالیت خود ایده‌ی خرید اقتصادی را به خوبی عملی کرده است. به این صورت که محصولاتی را عرضه می‌کند که از کیفیت و استاندارد قابل قبولی برخوردارند و جوابگوی هزینه‌ی مورد انتظار مشتریان هستند. این دو مزیت در کنار هم، انتخاب مناسبی برای مشتریان به شمار می‌آید و خریدی اقتصادی و مقرون به صرفه را برای آنها رقم می‌زند.

محصولات

تسمه‌های روکش‌دار (ساده) V شکل یانگ سان ساخت کشور اندونزی

 

شرح محصول

تسمه‌های روکش‌دار (ساده) V شکل یانگ سان، تسمه‌هایی با قابلیت بالای انتقال نیرو، مقاوم در برابر حرارت، روغن و ضد الکتریسیته ساکن هستند . به دلیل مقاومت آنها در برابر تغییرات طولی، کارکرد چند تسمه در کنار هم امکان‌پذیر است.

کاربرد

تسمه‌های روکش‌دار (ساده) V شکل یانگ سان ، تسمه‌هایی مدور هستند که دارای کاربردهای گسترده‌ای در ماشین‌آلات صنعتی و کشاورزی می‌باشند. این تسمه‌ها از نظر فنی برای فولی‌های معمولی طراحی شده و بسیار مقرون‌به‌صرفه می‌باشند.

نوع تسمه پهنای فوقانی تسمه

(mm)

ارتفاع

(mm)

طول

(mm)

طول

(inch)

Z/10 ۱۰ ۵٫۵ ۴۰۰-۲۴۳۲ ۱۶-۹۶
A/13 ۱۲٫۵ ۹ ۴۰۷-۷۱۲۵ ۱۶-۲۸۰
B/17 ۱۶٫۵ ۱۱ ۴۷۳-۱۳۱۷۳ ۱۹-۵۱۹
C/22 ۲۲ ۱۴ ۹۹۷-۱۳۱۶۴ ۳۹-۵۱۸
D/32 ۳۱٫۵ ۱۹ ۲۴۳۰-۱۳۱۴۸ ۹۶-۵۱۸
E/40 ۳۸ ۲۴ ۴۰۱۴-۱۳۱۳۳ ۱۵۸-۵۱۷

تسمه‌های دنده‌ای V شکل یانگ سان ساخت کشور کره جنوبی

شرح محصول

تسمه‌های دنده‌ای V شکل یانگ سان که به‌صورت قالبی تولید می‌شوند، در برابر حرارت و روغن مقاوم بوده و ضد الکتریسیته‌ی ساکن هستند. به دلیل مقاومت آنها در برابر تغییرات طولی، کارکرد چند تسمه در کنار هم امکان‌پذیر است. این تسمه‌های دنده‌ای به‌علت انعطاف بالا، نشست مناسب در شیار فولی و ایجاد حرارت کمتر در هنگام کار، طول عمر مفید بیشتری دارد.

کاربرد

تسمه‌های دنده‌ای V شکل یانگ سان نسل جدیدی از تسمه‌های ساده V شکل می‌باشند. این تسمه‌ها کاربردهای گسترده‌ای دارند، به خصوص در کاربردهای صنعتی با فولی‌های کوچک و سرعت‌های بالا. مزیت کلی تسمه‌های دنده‌ای نسبت به تسمه‌های ساده که شامل مقرون به‌صرفه بودن، انتقال بهتر نیرو و دوام بهتر است، سریعاً تحولی چشمگیر را در صنعت تسمه ایجاد کرد.

استانداردها

تسمه‌های دنده‌ای V شکل یانگ سان:

ISO 4184، BS 3790، DIN 2215، ANSI/RMA، IP-20  و غیره.

فولی‌ها:

ISO 4183، BS 3790، DIN 2211/1، ANSI/RMA، IP-20 و غیره.

نوع تسمه پهنای فوقانی تسمه

(mm)

ارتفاع

(mm)

طول

(mm)

طول

(inch)

ZX/10X ۱۰٫۳ ۸ ۴۵۵-۳۱۳۵ ۱۸-۱۲۴
AX/13X ۱۳ ۹ ۴۵۵-۳۱۳۵ ۱۸-۱۲۴
BX/17X ۱۷ ۱۱ ۴۶۰-۳۱۴۰ ۱۸-۱۲۴

تسمه‌های شیاری (Poly V-belt) محصول کشور اندونزی

شرح محصول

تسمه‌های شیاری  یانگ سان که به نام تسمه‌های شیاری v شکل نیز شناخته می‌شوند، در برابر تغییرات حرارتی و روغن مقاوم بوده و ضد الکتریسیته‌ی ساکن می‌باشند. شکل V این تسمه‌ها از یک ترکیب خاص لاستیک به اضافه الیاف هم‌سو می‌باشد که مقاومت بالایی را ایجاد می‌کند.

کاربرد

تسمه‌های شیاری یانگ سان می‌تواند جایگزین انواع تسمه‌های سنتی رایج شده و به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای هزینه‌های عملیاتی را کاهش دهد. مشخصه‌ی دیگر تسمه‌های شیاری یانگ سان ، عملکرد سبک و بدون لرزش آنها و عمر طولانی‌شان است. ارتفاع کوتاه آنها باعث انعطاف‌پذیری بیشتر آنها گشته و امکان استفاده در کارکردهای پر پیچ و خم را به آنها می‌دهد.

سیستم شماره‌گذاری تسمه

سیستم شماره‌گذاری تسمه‌های شیاری: تعداد شیارها، نوع شیار و طول مفید به میلی‌متر است:

به‌عنوان مثال: ۴PK 990

  • تعداد شیارها: ۴
  • نوع شیار:    PK
  • طول مفید به میلی‌متر: ۹۹۰

PK EPDM دارای کیفیتی بسیار بالاتر که در برابر گرما و سرما توانایی عملکرد برتری را دارا هستند. این تسمه‌ها برای وسائط نقلیه‌ای با قدرت و استمرار کارکرد بالا استفاده می‌شوند.

مقطع تسمه  پهنای V (mm)تسمه ارتفاع

(mm)

طول

(mm)

طول

(inch)

PK ۳٫۵۶ ۴٫۶ ۴۶۰-۳۱۹۰ ۱۸-۱۲۶
PK EPDM ۳٫۵۶ ۴٫۵ ۴۶۰-۳۱۹۰ ۱۸-۱۲۶